Anasayfa Hizmetlerimiz Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Yerinden kalkması mümkün olmayan yada kaldırılması istenmeyen halıların ve koltukların evinize veya işyerinize gelerek bulundukları yerde temizlenmesi işlemidir. Bu işlem sonrası yaz aylarında 4-6 saat kış aylarında 10-12 saat içerisinde eşyalarınız kullanıma hazır duruma gelmektedir. Halı ve koltuk yıkama işlemlerimiz temizleme garantisi ile hizmetinize sunulur.

Yerinde Halı Yıkama Aşamaları

 1. Toz Alma ve Fırçalama
  Halılarınızın öncelikle yüksek güçlü vakum makineleri ile tozu alınır. Daha sonra halının cinsine ve lekesine göre belirlenen kimyasallarla halınız merdane sistemi ile fırçalanır. Bu sistem halılarınızın yatmış olan tüylerini büyük ölçüde canlandıracaktır.
 2. Temizleme
  Fırçalama işlemi bittikten sonra varsa halıdaki lekeler üzerinde çalışmalar yapılır. Halı üzerinde biriken kirli su vakum makinesi ile emdirilerek halınızın milyonlarca mikroorganizmadan ve mikroptan arındırılması sağlanır.
 3. Kimyasal
  Yerinde halı yıkamada kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor.Temizlikte kullandığımız malzemeler hem sağlıklı hem de hijyeniktir.
 4. Hakkımızda (Temizlik Ankara, Ankara Yerinde Halı yıkama, Yerinde Halı Yıkama aramalarında GOOGLE ‘DA 1. sıradayız.. )
 5. Grup AKADEMİ TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendini sürekli geliştirmekteyiz. Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.
Academy Temizlik | Ankara

Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2017 Academy Temizlik.