Anasayfa Hizmetlerimiz Site Temizliği

Site Temizliği

Academy Ankara Temizlik ve Halı Yıkama şirketimizin asıl kuruluş amacı müşterilerimize  hak ettiği şekilde hizmet vermektir.

Site temizliklerinde hijyen ve sağlık çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Academy Ankara Temizlik (halı yıkama) Şirketi olarak günlük periyodik temizlik ve sözleşmeli personel temini konularında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Academy Ankara Temizlik olarak; bina  temizliğinde kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor.Temizlikte kullandığımız malzemeler hem sağlıklı hem de hijyeniktir.

Academy Ankara Temizlik olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendini sürekli geliştirmekteyiz. Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz...
 

Academy Temizlik | Ankara

Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2017 Academy Temizlik.