Anasayfa Hizmetlerimiz Okul Temizliği

Okul Temizliği

Academy Ankara Temizlik ve Halı Yıkama şirketimizin asıl kuruluş amacı akademik çevreye hak ettiği şekilde hizmet vermektir.

Okul Temizliklerinde temizlik ve hijyen çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Academy Ankara Temizlik (halı yıkama) Şirketi olarak gerek yarıyıl ve yaz tatillerinde genel temizlik gerekse eğitim ve öğretim yılı içinde günlük periyodik temizlik ve sözleşmeli personel temini konularında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Academy Ankara Okul Temizlik Firması gerek yarıyıl ve yaz tatillerinde genel temizlik gerekse eğitim ve öğretim yılı içinde günlük periyodik temizlik ve sözleşmeli personel temini konularında siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için her zaman yanınızda olmaktan gurur duyarız.Eğitim kurumları icin ankara okul temizlik periyodik veya  müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli personel de temin ederek   en üst kalitede hizmet verilmektedir. Okul gibi ortamlarda koşuşturmaların çok olduğu bu yüzden pek çok kişi özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler yerin temiz olmaması ve yeterli hijyenin sağlanamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılması içten bile değil.

Kantin, derslikler, sınıflar, wc, banyo, dış cephe temizliği cam silme, cam temizleme ve spor salonunda koltuk yıkama, halı yıkama gibi temizlik şirketleri ihtiyacı görülen her yerin temizliği konusunda tecrübemizi ortaya koyarak Academy Ankara Temizlik (halı yıkama) Şirketi olarak kalite ve müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

ÖRNEK PLAN  ve KONTROL FORMU

Academy Ankara Temizlik ve Halı Yıkama şirketi olarak okul dış cephe ve çevresinin temizliği yapılıyor mu?

 1. Çöp kovaları ve küllükler boşaltılıp temizlenmiş mi?
 2. Bilgisayar, hesap makinesi, telefon ve diğer elektronik cihazlar ile masa , sehpa, ejeter, banko ve dolap üzerindeki büro malzeme ve aksesuarlarının tozları alınmış mı?
 3. Full time temizlik elemanı bulunan projelerde tuvaletler, lavabolar, pisuvarlar ve fayanslar saat başı temizleniyor mu?
 4. Kapı paspasları, yangın söndürme tüpleri, cam önleri, raydayörlerin üstleri v.b gibi yerlerin tozları alınmış mı?
 5. Koltukların deri ve kumaş kısımlarının temizliği yapılmakta mıdır?    
 6. Merdivenler, mutfak, kasa dairesi, depo ve arşiv dairesinin temizlikleri yapılmış mı?
 7. Jaluzilerin temizliği yapılmış mı?
 8. Tuvaletlerdeki rezervuarlara suya mavi renk veren mikrop kırıcı tabletler konuluyor mu?
 9. Halı ve halıfleks kaplı zeminler vakumlu makinelerle temizleniyor , belirli periyodlarla kuru sistem (talaşlı) halı yıkama işlemi yapılıyor mu?
 10. Görevlendirilen temizlik elemanları okulun uygun gördüğü tektip elbise ilemi hizmet vermektedirler?

Periyodik Temizlik Kontrolleri:

 • Okulun Haftalık iç ve dış cam temizliği yapılmış mıdır?
 • Halılar her ayın ilk iş günü kuru sistem halı yıkama ile yıkanıyor mu?
 • Bina dış cephesinde bulunan tabela ve logolar ve camlar haftada bir siliniyor mu?
 • Her ayın 1. ve 3. haftası okulun ofis genel temizliği yapılmış mı?

Academy Ankara Temizlik şirketi olarak AKADEMİK çevreye hizmet vermekten gurur duyarız…

Academy Temizlik | Ankara

Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2017 Academy Temizlik.