Anasayfa Hizmetlerimiz Kamu Kurumları Temizliği

Kamu Kurumları Temizliği

Kamu kurumları temizliğinde`de biz Academy Ankara Temizlik ve Halı Yıkama şirketi olarak; profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla gelerek kurumunuzda yapılması gereken temizlik işlerini bilinçli bir şekilde yapıyor sizlere temiz ve hijyenik bir ortam sağlıyoruz.
  
Academy Ankara Temizlik
 
Academy Ankara Temizlik  olarak;
Kurumunuzda daha etkin hizmet vermek maksadıyla gerek iç, gerekse dış ve çevre cephelerinde tetkikler tam olarak yapıyor ve buna göre bir temizlik planı oluşturulup bundan sonra temizliğe başlıyoruz. Yapılan keşif sonucuna  göre size en uygun plan hazırlanmaktadır.

Academy Ankara Temizlik olarak; yurt temizliğinde kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor.Temizlikte kullandığımız malzemeler hem sağlıklı hem de hijyeniktir.

Academy Ankara Temizlik olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendini sürekli geliştirmekteyiz. Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz...

Academy Temizlik | Ankara

Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2017 Academy Temizlik.