Anasayfa Hizmetlerimiz Hastane Temizliği

Hastane Temizliği

Academy Ankara Temizlik & Halı Yıkama şirketi olarak;

Diğer alanlardan çok daha fazla özen ve dikkat isteyen hastanelerimizin temizliği işin ehli temizlik şirketleri tarafından yapılmalıdır. Temizlik şirketimiz bünyesindeki hastane temizliği konusunda uzman, disiplinli ve deneyimli temizlik ekibimizle hizmet veriyoruz.

Academy Ankara Temizlik & Halı Yıkama şirketi olarak; hastane hijyeni, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önlem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personelini sağlıyoruz.
 
Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer. Hizmet organizasyonu ve prosesinde oluşan farklılıklar, bizim tarafımızca aşağıdaki gibi tanımlanmaktadır .Sağlık kuruluşu ve hastane temizliğinde çalışacak personelin kişisel temizliğide önem taşımaktadır. Yetersiz kişilerce yapılacak olan temizlik hizmeti, insan sağlığını etkileyen ,bu önemli kuruluşlarda istenmeyen etkilere sebep olabilir.

Hizmet organizasyonu : Hastane şartlarına göre ve 24 saat göz önüne alınarak yapılmaktadır.
 
Hizmet prosesi :
Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek ‘tek kullanımlık mop’ ve ‘ renk kodu’ gibi kaliteli sistemler kullanılmaktadır.
 
Eleman eğitim: Kullanılan sistemler hakkında genel bilgiye sahip kimyasal maddeler ve ekipmanlara göre sözlü, yazılı ve video olmak kaydıyla eğitim seminerleri verilmektedir.
 
Kimyasallar : Temizlik ve dezenfekte edebilen özel ve hastane şartlarına uygun kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır. Ekipmanlar: Sisteme ve hastane koşullarına uygun ekipmanlar temin edilerek yapılır.
       
Kontrol sistemleri; sisteme dezenfekte edilen yerlerin kontrolü de dahil edilmektedir. Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz hastanelerde , sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.

Academy Temizlik | Ankara

Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2017 Academy Temizlik.