Anasayfa Hizmetlerimiz Buharlı Temizlik

Buharlı Temizlik

Academy Ankara Temizlik ve Halı Yıkama şirketi olarak; Buharlı temizlikte 1. sıradayız. Buharlı temizlikte Her hangi bir kimyasal ürün kullanılmadığı için insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.

Buhar Makinası İle temizlik Faydaları

  1. İnşaat veya tadilat sonrası temizliklerde çıkmayan boya ve kireç artıklarının temizlenmesinde ,
  2. Endüstriyel makine temizliğinde .
  3. WC banyo, mutfak gibi alanlarda buharlı dezenfekte işlemi uygulamalarında etkin sonuç sağlar.                                                                                              

                                                        
TEKNİK ÜSTÜNLÜKLERİMİZ

%100 Buhar %100 Hijyen "0" Mikrop Klasik bilinen temizlik sistemlerinden çok daha etkili ve en önemlisi de daha hijyenik temizlik sağlayan güvenilir bir temizlik metotludur. Deterjan ve kimyasallara gerek kalmadan suyun 175 derece buhara dönüşmesiyle evinizdeki tüm eşyaları pratik bir şekilde temizleyebilir ve hijyen sağlayabiliriz.

Deterjanlardan ziyade sıcak buharla yapılan temizlik daha etkili ve sağlıklıdır. Sıcak buharın sayesinde ev mitleri polen küf kimyasal artık gibi alerjik hastalıklara yol açan alerjenleri yok edip hastalık gelişimini önler ve kusursuz bir şekilde hijyen sağlar. Deterjanla yok edilebileceğine inanılan mitiler ancak yüksek sıcaklıkta yok olmaktadırlar.

Mite adı da verilen akarlar gözle görülmeyen, ancak mikroskop altında görülebilen küçük canlılardır. Yaşamaları için ideal koşullar 20-30°C sıcaklık, %60-70 arası nemdir. İnsanların dökülen deri hücreleri, saç, kıl, kepekten ve diğer organik maddelerden beslenirler. Ne kadar temiz olursa olsun her evde bulunan ev tozu akarlarının en yoğun olarak üredikleri yerler insanların yatakları (ideal nem, sıcaklık ve besin nedeniyle), yastık, yorgan, halı dipleri ve kumaş kaplı mobilyalardır. Akarların en önemli alerjen kaynağı dışkılarıdır. Evinizde akar alerjeni bulunması allerji gelişimi için risk faktörü ve astım atağı, üst solunum yolları rahtsızlıkları için risk faktörü olarak kabul edilmektedir. Akarlar deriden dökülen ölü hücrelerle beslenirler. Akarların buralara bıraktıkları dışkıları zamanla kuruyarak ince toz haline geçer ve bu ince toz solunum yoluyla alınınca allerjik bünyeli kişilerde şikayetlere neden olur.


ARAYIN ASTIM BRONŞİT VB. HASTALIKLARI ÖNLEMEK İÇİN SİZE ÖZEL PROGRAM YAPALIM…

Academy Temizlik | Ankara

Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2017 Academy Temizlik.