Anasayfa Hizmetlerimiz Böcek Haşere İlaçlama

Böcek Haşere İlaçlama

Academy Ankara Temizlik İlaçlama Şirketi olarak;

Haşere ilaçlama haşereler ve kemirgenlerle mücadele edilmesi her zaman öncelik taşıyan bir iştir. Haşerelerle mücadele etmek hayatımızı daha sağlıklı yürütmek için şarttır. Yaşadığınız dolaşan haşereler her zaman insan sağlığını tehdit etmektedir. Özellikle hasta, yaşlı ve çocuklar için daha büyük önem taşır.

ANKARA Böcek ilaçlama ile ilgili istenilen her bilgi bulunmaktadır. Ankara Böcek ilaçlama ve haşere ile mücadele konusunda sizlere servislerimizle hizmet vermekteyiz.

İnsanların yaşadığı ortamlarda haşerelere sıkça rastlanmaktadır. Ortamdaki nem ve sıcaklık koşullarına göre dört mevsim üreme koşulları bulunan bu zararlılarla mücadele bilinçli bir şekilde ve profesyonel yöntem ve kişilerce yapılmalıdır.

Academy Ankara Temizlik İlaçlama şirketi olarak;  hizmetlerimizde en teknolojik ürün ve cihazları WHO ( Dünya Sağlık Örgütü ) ,Sağlık Bakanlığı , TSE , HACCP mevzuatlarına uygun olarak kullanmaktayız.Kullanmış olduğumuz kimyasallar WHO ( Dünya Sağlık Örgütü ) ve Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış koku,leke ve iz bırakmayan ilaçlardır.

Academy Temizlik | Ankara

Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2017 Academy Temizlik.