Anasayfa Hizmetlerimiz Alışveriş Merkezi Temizliği

Alışveriş Merkezi Temizliği

En çok ve en yoğun olarak kullanılan Alışveriş merkezleri, her gün binlerce insanın girip çıktığı mekanlar olması sebebi ile en çok kirlenen yerler arasındadır. 
 
Kalabalık bir mekanda temizlik yapmanın zor olduğunun bilincinde olan firmamızın, öncelikli hedefi AVM içersindeki müşterileri rahatsız etmeden en kolay ve pratik temizliği sunmaktır.

Alışveriş Merkezi içi ve ortak alanları, sabit ve yürüyen merdiven temizliği, cam korkulukların temizliği, asansör ve metal yüzey temizlikleri, çöp merkezlerinin temizliği, açık ve kapalı otopark temizliği kaliteli ürün ve ekipmanlarla sağlanmaktadır. Müşterilerin rahatsız olmaması adına hazırlanan vardiyalı programlar, gece ekibinin dip-cila uygulamaları ile kesintisiz hizmet veren firmamız, fast food katlarında komi hizmeti ile AVM içi mağazaların periyodik genel temizlik ve cam silimi hizmetlerini de üstlenmektedir.
 
Academy Ankara Temizlik olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendini sürekli geliştirmekteyiz.Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.En çok ve en yoğun olarak kullanılan Alışveriş Merkezleri kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasında olup, kalabalık bir mekanda temizlik yapmak bir o kadar zordur.
 
Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen şirketimiz mekanın ihtiyacını göz önünde bulundurarak en modern araç ve gereçlerle sizlere en iyi temizliği günlük, haftalık, aylık sabahları veya akşam part-time olarak planlamakta ve gerçekleştirmektedir.
            
Firmamız sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz...

Academy Temizlik | Ankara

Bu sitenin tüm haklari saklidir. Site içerisindeki resimler, yazilar kaynak gösterilse dahi, izin alinmadan baska sitelere, ticari yayinlara aktarilamaz, kopyalanamaz. © Copyright 2017 Academy Temizlik.